Շախմատի մայիսյան ֆլեշմոբի արդյունքների ամփոփում

Այս անգամ Ա մակարդակում միայն 1 մասնակից կարողացավ վաստակել 20 միավոր՝ Ասատրյան Դավիթը։ Բ մակարդակում աղյուսակը գլխավորեց Մեխակյան Դավիթը՝ հավաքելով 15 միավոր։
Մասնակիցների թվին կարող եք ծանոթանալ այստեղ՝ Մասնակիցներ։
Ֆլեշմոբի առաջադրանքների պատասխանները կարող եք տեսնել այստեղ՝ Պատասխաններ։

Ստորև ներկայացված են այն մասնակիցները, ովքեր վաստակել են 3 կամ ավելի բարձր միավորներ:

Ա մակարդակ  (3 և բարձր միավոր)

Ասատրյան Դավիթ – 20 միավոր                                  162 դպրոց, 2-րդ դաս.
Մեխակյան Դավիթ – 19 միավոր                                 131 դպրոց, 5-րդ դաս.
Մկրտչյան Մառա – 19 միավոր                                     արևելյան դպրոց, 5-1 դաս.
Հարությունյան Տիգրան – 19 միավոր                          St.Timothy Կանադա, 6-րդ դաս.
Բաբաջանյան Դավիթ – 18 միավոր                              արևմտյան դպրոց, 3-2 դաս.
Մեջլումյան Արտաշես – 18 միավոր                              արևմտյան դպրոց, 3-2 դաս.
Բաղդասարյան Դավիթ – 17 միավոր                           89 դպրոց, 4-րդ դաս.
Ուլիխանյան Արմեն – 17 միավոր                                 արևելյան դպրոց, 3-1 դաս.
Մովսիսյան Ռուբեն – 17 միավոր                                  արևելյան դպրոց, 5-2 դաս.
Գևորգյան Իշխան – 16 միավոր                                    հարավային դպրոց, 2-րդ դաս.
Հարությունյան Էդիկ – 15 միավոր                               արևմտյան դպրոց, 5-1 դաս.
Մարտիրոսյան Միքայել – 15 միավոր                          «Հայ Կրթություն» կրթ. հմն. 1-ին դաս.
Ազիզյան Վանո – 15 միավոր                                        162 դպրոց, 3-րդ դաս.
Արշակյան Մարիամ – 14 միավոր                                 արևմտյան դպրոց, 3-1 դաս.
Բարսեղյան Ժաննա – 13 միավոր                                 ք. Էջմիածին, 5-րդ դաս.
Արզումանյան Գրիգոր – 13 միավոր                             176 դպրոց, 2-րդ դաս.
Արշակյան Արայիկ – 13 միավոր                                    արևելյան դպրոց, 4-2 դաս.
Միրզոյան Վալերի – 13 միավոր                                    Ռ.Ազարյանի դպրոց, 2-րդ դաս.
Հովհաննիսյան Գևորգ – 12 միավոր                             Նիկոլ Աղբալյանի դպրոց, 4-րդ դաս.
Մարտիրոսյան Արտյոմ – 12 միավոր                           Հովիկ Զաքարյանի անվ. դպ., 3-րդ դաս.
Բազիկյան Տիգրան – 12 միավոր                                   արևմտյան դպրոց, 2-1 դաս.
Գրիգորյան Հմայակ – 12 միավոր                                  91 դպրոց, 3-րդ դաս.
Նիկողոսյան Ռուբեն – 12 միավոր                                 դպրոց չի հաճախում
Առուստամյան Արշակ – 11 միավոր                              արևելյան դպրոց, 5-2 դաս.
Գաբրիելյան Կարո – 11 միավոր                                   181 դպրոց, 1-ին դաս.
Դավոյան Լիլիթ – 10 միավոր                                        «Հայ Կրթություն» կրթ. հմն. 4-րդ դաս.
Բունիաթյան Նարեկ – 10 միավոր                                արևմտյան դպրոց, 3-2 դաս.
Հովհաննիսյան Վաչե – 9 միավոր                                 արևելյան դպրոց, 1-2 դաս.
Կարապետյան Կարեն – 8 միավոր                               181 դպրոց, 2-րդ դաս.
Գրիգորյան Տիգրան – 7 միավոր                                   հարավային դպրոց, 4-րդ դաս.
Աբովյան Ալեն – 6 միավոր                                            արևելյան դպրոց, 2-րդ դաս.
Աղայան Դավիթ – 6 միավոր                                         արևմտյան դպրոց, 2-1 դաս.
Սարգսյան Էդուարդ – 5 միավոր                                  արևմտյան դպրոց, 4-2 դաս.
Հայրապետյան Նարեկ – 5 միավոր                              191 դպրոց, 2-րդ դաս.
Կարապետյան Նարե – 4 միավոր                                 արևմտյան դպրոց, 3-1 դաս.
Սակունց Էրիկ – 4 միավոր                                            176 դպրոց, 2-րդ դաս.
Հարությունյան Դանիել – 3 միավոր                             հյուսիսային դպրոց, 2-րդ դաս.
Կակոյան Էրիկ – 3 միավոր                                           արևելյան դպրոց, 3-1 դաս.

Բ մակարդակ  (3 և բարձր միավոր)

Մեխակյան Դավիթ – 15 միավոր                                 131 դպրոց, 5-րդ դաս.
Բարսեղյան Ժաննա – 14 միավոր                                 ք. Էջմիածին, 5-րդ դաս.
Հարությունյան Էդիկ – 11 միավոր                               արևմտյան դպրոց, 5-1 դաս.
Մկրտչյան Մառա – 10 միավոր                                     արևելյան դպրոց, 5-1 դաս.
Բաբաջանյան Դավիթ – 9 միավոր                                արևմտյան դպրոց, 3-2 դաս.
Մարտիրոսյան Արտյոմ – 9 միավոր                              Հովիկ Զաքարյանի անվ. դպ., 3-րդ դաս.
Հովհաննիսյան Գևորգ – 7 միավոր                               Նիկոլ Աղբալյանի դպրոց, 4-րդ դաս.
Դավոյան Լիլիթ – 6 միավոր                                          «Հայ Կրթություն» կրթ. հմն. 4-րդ դաս.
Ասատրյան Դավիթ – 5 միավոր                                    162 դպրոց, 2-րդ դաս.
Բաղդասարյան Դավիթ – 4 միավոր                             89 դպրոց, 4-րդ դաս.
Արզումանյան Գրիգոր – 3 միավոր                               176 դպրոց, 2-րդ դաս.
Մովսիսյան Ռուբեն – 3 միավոր                                    արևելյան դպրոց, 5-2 դաս.
Հովհաննիսյան Վաչե – 3 միավոր                                 արևելյան դպրոց, 1-2 դաս.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s