Շախմատի փետրվարյան ֆլեշմոբի արդյունքների ամփոփում

Ամփոփում ենք փետրվարյան ֆլեշմոբի արդյունքները։

Մասնակիցների թվին կարող եք ծանոթանալ այստեղ՝ Մասնակիցներ ։
Ֆլեշմոբի առաջադրանքների պատասխանները կարող եք տեսնել այստեղ՝ Պատասխաններ ։

Ստորև ներկայացված են այն մասնակիցները, ովքեր վաստակել են 3 կամ ավելի բարձր միավորներ:

Ա մակարդակ  (3 և բարձր միավոր)

Ղազարյան Էդգար – 20 միավոր                                  միջին դպրոց, 6-րդ դաս. (2-րդ կարգ)
Դավոյան Լիլիթ – 20 միավոր                                       Ավետիսյան դպրոց, 5-րդ դաս. (4-րդ կարգ)
Ներսեսյան Հայկ – 20 միավոր                                      արևելյան դպրոց, 2-1 դաս. (4-րդ կարգ)
Տոնոյան Մանե – 20 միավոր                                        արևելյան դպրոց, 4-2 դաս.
Արզումանյան Սամվել – 20 միավոր                             արևելյան դպրոց, 2-3 դաս.
Բազիկյան Տիգրան – 19 միավոր                                  արևմտյան դպրոց, 3-1 դաս.
Նիկողոսյան Ռուբեն – 19 միավոր                                92 դպրոց, 1-ին դաս.
Միրզոյան Վալերի – 18 միավոր                                   Ռ.Ազարյանի դպրոց, 3-րդ դաս.
Մեխակյան Դավիթ – 17 միավոր                                 131 դպրոց, 6-րդ դաս. (2-րդ կարգ)
Բարսեղյան Ժաննա – 17 միավոր                                ք. Էջմիածին, 6-րդ դաս. (2-րդ կարգ)
Ասատրյան Դավիթ – 17 միավոր                                 162 դպրոց, 3-րդ դաս. (3-րդ կարգ)
Ազիզյան Վանո – 17 միավոր                                        162 դպրոց, 4-րդ դաս. (4-րդ կարգ)
Գրիգորյան Հմայակ – 17 միավոր                                 91 դպրոց, 4-րդ դաս.
Ջամալյան Հայկ – 17 միավոր                                       174 դպրոց, 1-ին դաս.
Աղաբեկյան Լեո – 17 միավոր                                       արևելյան դպրոց, 3-2 դաս.
Մանուկյան Գուրգեն – 17 միավոր                               հարավային դպրոց, 3-րդ դաս.
Ասատրյան Ժասմեն – 16 միավոր                                190 դպրոց, 10-րդ դաս. (3-րդ կարգ)
Մարտիրոսյան Արտյոմ – 16 միավոր                           Հ. Զաքարյանի անվ. դպ., 4-րդ դաս. (3-րդ կարգ)
Մաթևոսյան Ռուբեն – 16 միավոր                               արևմտյան դպրոց, 3-1 դաս. (4-րդ կարգ)
Ղազարյան Լիլիթ – 16 միավոր                                     արևելյան դպրոց, 4-2 դաս.
Ղազարյան Գագիկ – 16 միավոր                                   արևելյան դպրոց, 2-2 դաս.
Բաղդոյան Դավիթ – 15 միավոր                                   արևելյան դպրոց, 3-2 դաս. (3-րդ կարգ)
Կիրակոսյան Անդրանիկ – 15 միավոր                         90 մանկապարտեզ
Բաբաջանյան Դավիթ – 14 միավոր                             արևմտյան դպրոց, 4-2 դաս. (3-րդ կարգ)
Գաբրիելյան Կարո – 14 միավոր                                  181 դպրոց, 2-րդ դաս. (4-րդ կարգ)
Հովհաննիսյան Վաչե – 14 միավոր                               արևելյան դպրոց, 2-2 դաս.
Նալբանդյան Դավիթ – 13 միավոր                               Ստ. Զորյանի դպրոց, 3-րդ դաս.
Բաղդասարյան Դավիթ – 12 միավոր                           89 դպրոց, 5-րդ դաս. (4-րդ կարգ)
Մանուկյան Նարեկ – 12 միավոր                                  հյուսիսային դպրոց, 2-րդ դաս.
Արշակյան Արայիկ – 10 միավոր                                   արևելյան դպրոց, 5-2 դաս. (4-րդ կարգ)
Ղազարյան Հայկ – 10 միավոր                                      արևմտյան դպրոց, 5-1 դաս. (4-րդ կարգ)
Ստեփանյան Սեդա – 10 միավոր                                 արևմտյան դպրոց, 4-1 դաս.
Ուլիխանյան Արմեն – 9 միավոր                                   արևելյան դպրոց, 4-1 դաս. (3-րդ կարգ)
Մելքոնյան Տիգրան – 9 միավոր                                    91 դպրոց, 4-րդ դաս.
Փաշայան Պարույր – 9 միավոր                                    176 դպրոց, 2-րդ դաս.
Տեր-Մովսիսյան Ալեքս – 9 միավոր                               հյուսիսային դպրոց, 1-ին դաս.
Գևորգյան Ալեքսանդր – 9 միավոր                               հյուսիսային դպրոց, 5 տարեկան
Աբրահամյան Գուրգեն – 7 միավոր                              արևելյան դպրոց, 3-2 դաս.
Արշակյան Մարիամ – 6 միավոր                                   արևմտյան դպրոց, 4-1 դաս.
Գասպարյան Գեղամ – 4 միավոր                                  հյուսիսային դպրոց, 1-ին դաս.
Բունիաթյան Նարեկ – 3 միավոր                                  արևմտյան դպրոց, 4-2 դաս. (4-րդ կարգ)
Խաչատրյան Արշակ – 3 միավոր                                  Սերո Խանզ․ դպրոց, 10-րդ դաս.
Գևորգյան Ալիկա – 3 միավոր                                       արևմտյան դպրոց, 3-2 դաս.
Հայրապետյան Նարեկ – 3 միավոր                              191 դպրոց, 3-րդ դաս.
Աղաջանյան Արսեն – 3 միավոր                                    արևելյան դպրոց, 3-2 դաս.

Բ մակարդակ  (3 և բարձր միավոր)

Մեխակյան Դավիթ – 18 միավոր                                 131 դպրոց, 6-րդ դաս. (2-րդ կարգ)
Բարսեղյան Ժաննա – 18 միավոր                                 ք. Էջմիածին, 6-րդ դաս. (2-րդ կարգ)
Ղազարյան Էդգար – 17 միավոր                                  միջին դպրոց, 6-րդ դաս. (2-րդ կարգ)
Բաբաջանյան Դավիթ – 13 միավոր                             արևմտյան դպրոց, 4-2 դաս. (3-րդ կարգ)
Դավոյան Լիլիթ – 6 միավոր                                          Ավետիսյան դպրոց, 5-րդ դաս. (4-րդ կարգ)
Մարտիրոսյան Արտյոմ – 5 միավոր                             Հ. Զաքարյանի անվ. դպ., 4-րդ դաս. (3-րդ կարգ)
Ասատրյան Դավիթ – 4 միավոր                                   162 դպրոց, 3-րդ դաս. (3-րդ կարգ)
Գրիգորյան Հմայակ – 3 միավոր                                   91 դպրոց, 4-րդ դաս.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s