Շախմատի փետրվարյան ֆլեշմոբի արդյունքների ամփոփում

Ամփոփում ենք փետրվարյան ֆլեշմոբի արդյունքները։

Մասնակիցների թվին կարող եք ծանոթանալ այստեղ՝ Մասնակիցներ:
Ֆլեշմոբի առաջադրանքների պատասխանները կարող եք տեսնել այստեղ Պատասխաններ։

Ստորև ներկայացված են այն մասնակիցները, ովքեր վաստակել են 3 կամ ավելի բարձր միավորներ:

Ա մակարդակ  (3 և բարձր միավոր)

Մեխակյան Դավիթ – 20 միավոր                                131 դպրոց, 7-րդ դաս. (1-ին կարգի 1 բալ)
Միրզոյան Վալերի – 20 միավոր                                  176 դպրոց, 4-րդ դաս. (3-րդ կարգ)
Արզումանյան Սամվել – 20 միավոր                           արևելյան դպրոց, 3-3 դաս.
Բարսեղյան Ժաննա – 19 միավոր                               ք. Էջմիածին, 7-րդ դաս. (2-րդ կարգ)
Ներսեսյան Հայկ – 19 միավոր                                    արևելյան դպրոց, 3-1 դաս. (4-րդ կարգ)
Ներսեսյան Մարիամ – 19 միավոր                             արևելյան դպրոց, 2-3 դաս.
Դավոյան Լիլիթ – 18 միավոր                                      Ավետիսյան դպրոց, 6-րդ դաս. (3-րդ կարգ)
Բազիկյան Տիգրան – 18 միավոր                               արևմտյան դպրոց, 4-1 դաս. (4-րդ կարգ)
Վարդանյան Ռաֆայել – 18 միավոր                           67 դպրոց, 5-րդ դաս.
Ղոչիկյան Տիգրան – 18 միավոր                                 արևմտյան դպրոց, 3-2 դաս.
Հարությունյան Դանիել – 17 միավոր                        հյուսիսային դպրոց, 4-1 դաս. (3-րդ կարգ)
Դավթյան Մարտուն – 17 միավոր                              Ավետիսյան դպրոց, 4-րդ դաս. (4-րդ կարգ)
Նիկողոսյան Ռուբեն – 17 միավոր                              92 դպրոց, 2-րդ դաս. (4-րդ կարգ)
Հովհաննիսյան Վաչե – 17 միավոր                            արևելյան դպրոց, 3-2 դաս. (4-րդ կարգ)
Մարտիրոսյան Արտյոմ – 16 միավոր                         Հ.Զաքարյանի անվ. դպ., 5-րդ դաս. (3-րդ կարգ)
Մելքոնյան Տիգրան – 16 միավոր                                91 դպրոց, 5-րդ դաս. (3-րդ կարգ)
Ջամալյան Հայկ – 16 միավոր                                     174 դպրոց, 2-րդ դաս. (4-րդ կարգ)
Նավասարդյան Սոնա – 16 միավոր                          181 դպրոց, 3-րդ դաս. (4-րդ կարգի 1 բալ)
Գասպարյան Արտակ – 16 միավոր                            174 դպրոց, 2-րդ դաս.
Մկրտչյան Ալեն – 16 միավոր                                      Փարաքարի միջն. դպրոց
Սուքիասյան Նարե – 16 միավոր                                հարավային դպրոց, 2-րդ դաս.
Մարտիրոսյան Իշխան – 15 միավոր                         181 դպրոց, 4-րդ դաս. (4-րդ կարգի 1 բալ)
Գասպարյան Գեղամ – 15 միավոր                             հյուսիսային դպրոց, 2-րդ դաս.
Գաբրիելյան Կարո – 14 միավոր                                181 դպրոց, 2-րդ դաս. (4-րդ կարգ)
Սարգսյան Սարգիս – 14 միավոր                              արևմտյան դպրոց, 4-2 դաս.
Բաբաջանյան Դավիթ – 12 միավոր                          արևմտյան դպրոց, 5-2 դաս. (3-րդ կարգ)
Միրզոյան Էրիկ – 11 միավոր                                     181 դպրոց, 3-րդ դաս.
Տեր-Մովսիսյան Ալեքս – 11 միավոր                          հյուսիսային դպրոց, 2-րդ դաս.
Գևորգյան Նանե – 11 միավոր                                   հյուսիսային դպրոց, 2-րդ դաս.
Սարգսյան Մանե – 10 միավոր                                  արևելյան դպրոց, 2-2 դաս.
Գևորգյան Ալեքսանդր – 10 միավոր                         հյուսիսային դպրոց, 2-րդ դաս.
Բալիյան Արման – 10 միավոր                                   181 դպրոց, 2-րդ դաս.
Օսիպյան Ռուբեն – 9 միավոր                                    11 դպրոց, 4-րդ դաս.
Աբրահամյան Անահիտ – 8 միավոր                          արևմտյան դպրոց, 3-2 դաս.
Այդինյան Հրանտ – 7 միավոր                                    հյուսիսային դպրոց, 3-րդ դաս. (4-րդ կարգ)
Թադևոսյան Աննա – 7 միավոր                                 արևմտյան դպրոց, 3-2 դաս.
Հյուսնյան Արսեն – 6 միավոր                                    արևելյան դպրոց, 2-2 դաս.
Չաթալյան Գոռ – 5 միավոր                                        92 դպրոց, 2-րդ դաս.
Բարսեղյան Մարտին – 5 միավոր                             միջին դպրոց, 6-րդ դաս.

Բ մակարդակ  (3 և բարձր միավոր)

Բարսեղյան Ժաննա – 19 միավոր                               ք. Էջմիածին, 7-րդ դաս. (2-րդ կարգ)
Մեխակյան Դավիթ – 17 միավոր                                131 դպրոց, 7-րդ դաս. (1-ին կարգի 1 բալ)
Դավթյան Մարտուն – 15 միավոր                               Ավետիսյան դպրոց, 4-րդ դաս. (4-րդ կարգ)
Մարտիրոսյան Արտյոմ – 7 միավոր                           Հ.Զաքարյանի անվ. դպ., 5-րդ դաս. (3-րդ կարգ)
Նիկողոսյան Ռուբեն – 7 միավոր                                92 դպրոց, 2-րդ դաս. (4-րդ կարգ)
Դավոյան Լիլիթ – 6 միավոր                                        Ավետիսյան դպրոց, 6-րդ դաս. (3-րդ կարգ)
Բազիկյան Տիգրան – 6 միավոր                                 արևմտյան դպրոց, 4-1 դաս. (4-րդ կարգ)
Ներսեսյան Հայկ – 6 միավոր                                      արևելյան դպրոց, 3-1 դաս. (4-րդ կարգ)
Բաբաջանյան Դավիթ – 4 միավոր                             արևմտյան դպրոց, 5-2 դաս. (3-րդ կարգ)
Ջամալյան Հայկ – 4 միավոր                                       174 դպրոց, 2-րդ դաս. (4-րդ կարգ)
Գասպարյան Գեղամ – 4 միավոր                                հյուսիսային դպրոց, 2-րդ դաս.
Հարությունյան Դանիել – 3 միավոր                           հյուսիսային դպրոց, 4-1 դաս. (3-րդ կարգ)

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s