Շախմատի փետրվարյան ֆլեշմոբի արդյունքների ամփոփում


Ամփոփում ենք փետրվարյան ֆլեշմոբի արդյունքները։

Մասնակիցների թվին կարող եք ծանոթանալ այստեղ՝ Մասնակիցներ:
Ֆլեշմոբի առաջադրանքների պատասխանները կարող եք տեսնել այստեղ՝ Պատասխաններ։

Ստորև ներկայացված են այն մասնակիցները, ովքեր վաստակել են 3 կամ ավելի բարձր միավորներ:

Ա մակարդակ  (3 և բարձր միավոր)

Մովսիսյան Դանիել – 19 միավոր                               հյուսիսային դպրոց, 2-րդ դաս.
Բաբաջանյան Դավիթ – 18 միավոր                          միջին դպրոց, 6-րդ դաս. (3-րդ կարգ)
Նիկողոսյան Ռուբեն – 18 միավոր                             92 դպրոց, 3-րդ դաս. (4-րդ կարգ)
Բաղդասարյան Առնո – 17 միավոր                          181 դպրոց, 4-րդ դաս. (2-րդ կարգ)

Հովհաննիսյան Վաչե – 17 միավոր                           արևելյան դպրոց, 4-րդ դաս. (3-րդ կարգ)
Ներսեսյան Հայկ – 17 միավոր                                   արևելյան դպրոց, 4-րդ դաս. (3-րդ կարգ)
Սաֆարյան Դավիթ – 17 միավոր                              արևելյան դպրոց, 3-րդ դաս.
Մարտիրոսյան Իշխան – 16 միավոր                         89 դպրոց, 5-րդ դաս. (3-րդ կարգ)
Մկրտչյան Ալեն – 15 միավոր                                      Փարաքարի միջն. դպր., 5-րդ դաս. (3-րդ կարգ)
Գևորգյան Ալեքսանդր – 15 միավոր                          հյուսիս. դպրոց, 3-րդ դաս. (4-րդ կարգ)
Ներսեսյան Մարիամ – 15 միավոր                            արևելյան դպրոց, 3-րդ դաս. (4-րդ կարգ)
Ջամալյան Հայկ – 15 միավոր                                    174 դպրոց, 3-րդ դաս. (4-րդ կարգ)
Մեջլումյան Արտաշես – 14 միավոր                          միջին դպրոց, 6-րդ դաս. (4-րդ կարգ)
Գասպարյան Գեղամ – 14 միավոր                            հյուսիսային դպրոց, 3-րդ դաս.
Հարությունյան Դանիել – 13 միավոր                       հյուսիսային դպրոց, 5-րդ դաս. (3-րդ կարգ)
Դավոյան Լիլիթ – 13 միավոր                                     Ավետիսյան դպրոց, 7-րդ դաս. (3-րդ կարգ)
Հունանյան Արամ – 12 միավոր                                174 դպրոց, 4-րդ դաս.
Մաթևոսյան Միլլա – 12 միավոր                               հարավային դպրոց, 1-ին դաս.
Սուքիասյան Նարե – 12 միավոր                               հարավային դպրոց, 3-րդ դաս.
Մարտիրոսյան Արտյոմ – 11 միավոր                        Հ.Զաքարյանի անվ. դպ., 6-րդ դաս. (2-րդ կարգ)
Օսիպյան Ռուբեն – 11 միավոր                                 11 դպրոց, 5-րդ դաս. (4-րդ կարգ)
Վարդանյան Սամվել – 11 միավոր                            89 դպրոց, 3-րդ դաս. (4-րդ կարգ)
Գրիգորյան Գևորգ – 11 միավոր                               հյուսիսային դպրոց, 2-րդ դաս.
Մուշեղյան Մանվել – 11 միավոր                              191 դպրոց, 6-րդ դաս.
Ասլանյան Տիգրան – 10 միավոր                              174 դպրոց, 5-րդ դաս. (4-րդ կարգ)
Միրզոյան Էրիկ – 10 միավոր                                    181 դպրոց, 4-րդ դաս.
Պետրոսյան Հրաչ -10 միավոր                                 11 դպրոց, 4-րդ դաս.
Իլոյան Ստեփան – 8 միավոր                                    հարավային դպրոց, 4-րդ դաս.
Ջհանգիրյան Էրիկ – 7 միավոր                                 արևելյան դպրոց, 3-րդ դաս.
Գասպարյան Արտակ – 6 միավոր                            174 դպրոց, 3-րդ դաս.
Երեմյան Կարինե – 5 միավոր                                  2-րդ դաս.
Գևորգյան Նանե – 4 միավոր                                    հյուսիսային դպրոց, 3-րդ դաս.
Հովեյան Աշոտ – 3 միավոր                                       միջին դպրոց, 6-րդ դաս.
Պողոսյան Սերգեյ – 3 միավոր                                  հյուսիսային դպրոց, 2-րդ դաս.


Բ մակարդակ
 (3 և բարձր միավոր)

Բաղդասարյան Առնո – 18 միավոր                          181 դպրոց, 4-րդ դաս. (2-րդ կարգ)
Բաբաջանյան Դավիթ – 13 միավոր                          միջին դպրոց, 6-րդ դաս. (3-րդ կարգ)
Դավոյան Լիլիթ – 10 միավոր                                     Ավետիսյան դպրոց, 7-րդ դաս. (3-րդ կարգ)
Ներսեսյան Հայկ – 7 միավոր                                     արևելյան դպրոց, 4-րդ դաս. (3-րդ կարգ)
Երեմյան Կարինե – 5 միավոր                                   2-րդ դաս.
Հովհաննիսյան Վաչե – 4 միավոր                             արևելյան դպրոց, 4-րդ դաս. (3-րդ կարգ)
Մարտիրոսյան Իշխան – 4 միավոր                          89 դպրոց, 5-րդ դաս. (3-րդ կարգ)
Ջամալյան Հայկ – 4 միավոր                                      174 դպրոց, 3-րդ դաս. (4-րդ կարգ)
Մեջլումյան Արտաշես – 3 միավոր                            միջին դպրոց, 6-րդ դաս. (4-րդ կարգ)
Գևորգյան Ալեքսանդր – 3 միավոր                           հյուսիս. դպրոց, 3-րդ դաս. (4-րդ կարգ)
Ներսեսյան Մարիամ – 3 միավոր                              արևելյան դպրոց, 3-րդ դաս. (4-րդ կարգ)
Գասպարյան Գեղամ – 3 միավոր                              հյուսիսային դպրոց, 3-րդ դաս.
Մազմանյան Մհեր – 3 միավոր

 

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s