Շախմատի ապրիլյան ֆլեշմոբի արդյունքների ամփոփում

 

Ամփոփում ենք ապրիլյան ֆլեշմոբի արդյունքները։

Մասնակիցների թվին կարող եք ծանոթանալ այստեղ՝ Մասնակիցներ:
Ֆլեշմոբի առաջադրանքների պատասխանները կարող եք տեսնել այստեղ՝ Պատասխաններ։

 

Ստորև ներկայացված են այն մասնակիցները, ովքեր վաստակել են 3 կամ ավելի բարձր միավորներ:

Ա մակարդակ  (3 և բարձր միավոր)

Միրզոյան Վալերի – 20 միավոր                                176 դպրոց, 5-րդ դաս. (1-ին կարգի 1 բալ)
Նիկողոսյան Ռուբեն – 20 միավոր                             92 դպրոց, 3-րդ դաս. (4-րդ կարգ)

Ներսեսյան Հայկ – 20 միավոր                                   արևելյան դպրոց, 4-րդ դաս. (2-րդ կարգ)
Սարգսյան Նարե – 20 միավոր                                  արևմտյան դպրոց, 2-րդ դաս.
Գրիգորյան Գևորգ – 20 միավոր                                հյուսիսային դպրոց, 2-րդ դաս.
Բաղդասարյան Մարի – 20 միավոր                          հարավային դպրոց, 3-րդ դաս.
Սաֆարյան Դավիթ – 20 միավոր                              արևելյան դպրոց, 3-րդ դաս.

Բաղդասարյան Առնո – 19 միավոր                          181 դպրոց, 4-րդ դաս. (2-րդ կարգ)
Բաբաջանյան Դավիթ – 19 միավոր                          միջին դպրոց, 6-րդ դաս. (3-րդ կարգ)
Ջամալյան Հայկ – 19 միավոր                                    174 դպրոց, 3-րդ դաս. (4-րդ կարգ)
Մարտիրոսյան Արտյոմ – 17 միավոր                        Հ.Զաքարյանի անվ. դպ., 6-րդ դաս. (2-րդ կարգ)
Հովհաննիսյան Վաչե – 17 միավոր                           արևելյան դպրոց, 4-րդ դաս. (3-րդ կարգ)

Ներսեսյան Մարիամ – 17 միավոր                            արևելյան դպրոց, 3-րդ դաս. (4-րդ կարգ)
Ասլանյան Տիգրան – 17 միավոր                               174 դպրոց, 5-րդ դաս. (4-րդ կարգ)
Մեջլումյան Արտաշես – 17 միավոր                          միջին դպրոց, 6-րդ դաս. (4-րդ կարգ)
Իսախանյան Նարեկ – 17 միավոր                            արևմտյան դպրոց, 2-րդ դաս.

Հովհաննիսյան Դավիթ – 17 միավոր                        արևելյան դպրոց, 5 տարեկան
Գասպարյան Գեղամ – 16 միավոր                            հյուսիս. դպրոց, 3-րդ դաս.
Խաչատրյան Նելսոն – 16 միավոր                             արևմտյան դպրոց, 2-րդ դաս.
Բարսեղյան Մհեր – 16 միավոր                                  արևմտյան դպրոց, 3-րդ դաս.
Մնացականյան Արեն – 15 միավոր                           հարավային դպրոց, 3-րդ դաս. (3-րդ կարգ)
Գաբրիելյան Կարո – 15 միավոր                                181 դպրոց, 4-րդ դաս. (4-րդ կարգ)
Ջհանգիրյան Էրիկ – 15 միավոր                                արևելյան դպրոց, 3-րդ դաս.

Մկրտչյան Ալեն – 14 միավոր                                      Փարաքարի միջն. դպր., 5-րդ դաս. (3-րդ կարգ)
Հյուսնյան Արսեն – 14 միավոր                                   արևելյան դպրոց, 3-րդ դաս.
Աղաբաբյան Արմեն – 12 միավոր                              արևմտյան դպրոց, 3-րդ դաս.
Սարգսյան Մանե – 12 միավոր                                  արևելյան դպրոց, 3-րդ դաս.
Վարդանյան Սամվել – 11 միավոր                             89 դպրոց, 3-րդ դաս. (4-րդ կարգ)

Գևորգյան Ալեքսանդր – 11 միավոր                          հյուսիս. դպրոց, 3-րդ դաս. (4-րդ կարգ)
Գասպարյան Արտակ – 11 միավոր                           174 դպրոց, 3-րդ դաս.
Նավոյան Մարիա – 11 միավոր                                  արևմտյան դպրոց, 2-րդ դաս.
Բաղդասարյան Յանա – 10 միավոր                         արևմտյան դպրոց, 2-րդ դաս.

Վանյան Էրիկ – 10 միավոր                                         հարավային դպրոց, 2-րդ դաս.
Մասսիմո Խարբութլի – 9 միավոր                             արևմտյան դպրոց, 2-րդ դաս.
Հայրապետյան Եվա – 8 միավոր                               արևմտյան դպրոց, 2-րդ դաս.
Պետրոսյան Լառա – 8 միավոր                                   հյուսիսային դպրոց, 4-րդ դաս.
Մեսրոպյան Ռազմիկ – 8 միավոր                               արևմտյան դպրոց, 2-րդ դաս.
Կարապետյան Նատալի – 7 միավոր                         արևմտյան դպրոց, 2-րդ դաս.
Սողոմոնյան Լիա – 7 միավոր                                     հյուսիսային դպրոց, 2-րդ դաս.
Պողոսյան Սերգեյ – 6 միավոր                                    հյուսիսային դպրոց, 2-րդ դաս.
Հայրապետյան Գևորգ – 6 միավոր                            հյուսիսային դպրոց, 2-րդ դաս.
Հակոբյան Ժասմին – 5 միավոր                                  արևմտյան դպրոց, 3-րդ դաս.
Ստեփանյան Արևիկ – 5 միավոր                                արևմտյան դպրոց, 2-րդ դաս.
Գյուլումյան Էլեն – 5 միավոր                                       միջին դպրոց, 8-րդ դաս.
Փիրումյան Արփի – 4 միավոր                                     արևմտյան դպրոց, 3-րդ դաս.
Հովեյան Աշոտ – 3 միավոր                                          միջին դպրոց, 6-րդ դաս.
Վարդանյան Կարեն – 3 միավոր                                 հյուսիսային դպրոց, 5-րդ դաս.
Վարդանյան Արմեն – 3 միավոր                                  հյուսիսային դպրոց, 2-րդ դաս.

Բ մակարդակ  (3 և բարձր միավոր)

Բաղդասարյան Առնո – 18 միավոր                          181 դպրոց, 4-րդ դաս. (2-րդ կարգ)
Բաբաջանյան Դավիթ – 14 միավոր                          միջին դպրոց, 6-րդ դաս. (3-րդ կարգ)
Մեջլումյան Արտաշես – 10 միավոր                          միջին դպրոց, 6-րդ դաս. (4-րդ կարգ)
Ջամալյան Հայկ – 9 միավոր                                      174 դպրոց, 3-րդ դաս. (4-րդ կարգ)
Ասլանյան Տիգրան – 9 միավոր                                 174 դպրոց, 5-րդ դաս. (4-րդ կարգ)
Վարդանյան Սամվել – 8 միավոր                              89 դպրոց, 3-րդ դաս. (4-րդ կարգ)
Միրզոյան Վալերի – 7 միավոր                                  176 դպրոց, 5-րդ դաս. (1-ին կարգի 1 բալ)

Ներսեսյան Հայկ – 7 միավոր                                     արևելյան դպրոց, 4-րդ դաս. (2-րդ կարգ)
Գասպարյան Արտակ – 7 միավոր                             174 դպրոց, 3-րդ դաս.
Մնացականյան Արեն – 5 միավոր                             հարավային դպրոց, 3-րդ դաս. (3-րդ կարգ)
Գևորգյան Ալեքսանդր – 3 միավոր                           հյուսիս. դպրոց, 3-րդ դաս. (4-րդ կարգ)

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s