Շախմատի հունվարյան ֆլեշմոբի արդյունքների ամփոփում

2Ամփոփում ենք հունվարյան ֆլեշմոբի արդյունքները։
Մասնակիցների թվին կարող եք ծանոթանալ այստեղ՝ Մասնակիցներ:
Ֆլեշմոբի առաջադրանքների պատասխանները կարող եք տեսնել այստեղ՝ Պատասխաններ։

Ստորև ներկայացված են այն մասնակիցները, ովքեր վաստակել են 3 կամ ավելի բարձր միավորներ:

Ա մակարդակ  (2 և բարձր միավոր)

Խուրշուդյան Անդրանիկ – 20 միավոր               181 դպրոց, 6-րդ դաս. (3-րդ կարգ)
Խուրշուդյան Նարեկ – 20 միավոր                      181 դպրոց, 3-րդ դաս. (5-րդ կարգ)
Մնացականյան Արեն – 19 միավոր                     արևմտյան դպրոց, 5-րդ դաս. (2-րդ կարգ)
Հովհաննիսյան Վաչե – 19 միավոր                      միջին դպրոց, 6-րդ դաս. (2-րդ կարգ)
Ներսեսյան Հայկ – 19 միավոր                              միջին դպրոց, 6-րդ դաս. (2-րդ կարգ)
Մանուկյան Դավիթ – 19 միավոր                         181 դպրոց, 6-րդ դաս. (4-րդ կարգ)
Գևորգյան Ալեքսանդր – 19 միավոր                    հյուսիսային դպրոց, 5-րդ դաս․ (4-րդ կարգ)
Գաբրիելյան Կարո – 19 միավոր                         «Քվանտ» վժ․, 6-րդ դաս. (4-րդ կարգ)
Ալավերդյան Միա – 19 միավոր                           արևմտյան դպրոց, 3-րդ դաս.
Ներսեսյան Մարիամ – 18 միավոր                      արևելյան դպրոց, 5-րդ դաս. (4-րդ կարգ)
Գրիգորյան Գևորգ – 18 միավոր                          հյուսիսային դպրոց, 4-րդ դաս․
Ջամալյան Հայկ – 17 միավոր                              174 դպրոց, 5-րդ դաս. (4-րդ կարգ)
Դավթյան Լևոն – 17 միավոր                               հյուսիսային դպրոց, 2-րդ դաս․
Պլուզյան Նանե – 16 միավոր                               արևմտյան դպրոց, 4-րդ դաս. (4-րդ կարգ)
Հարությունյան Արեն – 16 միավոր                     հյուսիսային դպրոց, 4-րդ դաս․
Խաչատրյան Ռաֆայել – 16 միավոր                  հարավային դպրոց, 1-ին դաս.
Սարգսյան Նարեկ – 15 միավոր                          արևմտյան դպրոց, 3-րդ դաս. (2-րդ կարգ)
Մարտիրոսյան Դավիթ – 15 միավոր                  հյուսիսային դպրոց, 2-րդ դաս․
Գանջալյան Նատալի – 15 միավոր                     արևմտյան դպրոց, 2-րդ դաս.
Խուդոյան Գևորգ – 14 միավոր                           արևելյան դպրոց, 3-րդ դաս. (4-րդ կարգ)
Գասպարյան Գեղամ – 14 միավոր                      հյուսիսային դպրոց, 5-րդ դաս․
Փաշայան Արևիկ – 14 միավոր                           176 դպրոց, 8-րդ դաս.
Գալստյան Արամ – 13 միավոր                           174 դպրոց, 4-րդ դաս. (3-րդ կարգ)
Միքայելյան Միքայել – 13 միավոր                      արևմտյան դպրոց, 4-րդ դաս. (4-րդ կարգ)
Գասպարյան Արտակ – 13 միավոր                    174 դպրոց, 5-րդ դաս. (4-րդ կարգ)
Ջամալյան Նարե – 13 միավոր                            174 դպրոց, 2-րդ դաս.
Սուքիասյան Նարե – 13 միավոր                         հարավային դպրոց, 5-րդ դաս.
Պետրոսյան Անահիտ – 13 միավոր                     արևմտյան դպրոց, 2-րդ դաս.
Ղարիբյան Վահագն – 13 միավոր                       հարավային դպրոց, 3-րդ դաս.
Պարսամյան Էմիլի – 12 միավոր                          հյուսիսային դպրոց, 2-րդ դաս․
Ղազարյան Էլեն – 11 միավոր                               արևելյան դպրոց, 2-րդ դաս.
Բուդաղյան Եվա – 11 միավոր                             արևմտյան դպրոց, 2-րդ դաս.
Հարությունյան Հարություն – 10 միավոր          արևելյան դպրոց, 1-ին դաս.
Քամալյան Սերգեյ – 9 միավոր                             162 դպրոց, 3-րդ դաս. (4-րդ կարգ)
Հովհաննիսյան Դավիթ – 9 միավոր                    արևելյան դպրոց, 2-րդ դաս. (5-րդ կարգ)
Ալեքսանյան Գոհար – 9 միավոր                          արևելյան դպրոց, 5-րդ դաս.
Վարդանյան Մանուէլ – 9 միավոր                       արևմտյան դպրոց, 3-րդ դաս.
Գրիգորյան Հայկ – 9 միավոր                               արևմտյան դպրոց, 3-րդ դաս.
Խերունցյան Միքայել – 9 միավոր                       հարավային դպրոց, 1-ին դաս.
Դանիելյան Ռաֆայել – 8 միավոր                        արևմտյան դպրոց, 3-րդ դաս.
Ղազարյան Վիլյամ – 8 միավոր                            արևմտյան դպրոց, 2-րդ դաս.
Հարությունյան Մանվել – 7 միավոր                   113 դպրոց, 1-ին դաս․
Զախարյան Մհեր – 7 միավոր                              արևելյան դպրոց, 2-րդ դաս.
Ղոչիկյան Լեո – 7 միավոր                                     արևմտյան դպրոց, 2-րդ դաս.
Ղազարյան Նարե – 6 միավոր                              արևելյան դպրոց, 4-րդ դաս.
Դյուժև Արտյոմ – 6 միավոր                                  176 դպրոց, 3-րդ դաս.
Ավետիսյան Արաքսի – 6 միավոր                         հարավային դպրոց, 1-ին դաս.
Թումանյան Ալեքսանդր – 5 միավոր                    հարավային դպրոց, 1-ին դաս.
Սիմոնյան Սերգեյ – 4 միավոր                              արևելյան դպրոց, 2-րդ դաս.
Ջաղինյան Սոնա – 3 միավոր                               արևմտյան դպրոց, 2-րդ դաս.
Զարգարյան Դավիթ – 3 միավոր                         արևմտյան դպրոց, 2-րդ դաս.
Շիկանյան Միքայել – 3 միավոր                           հարավային դպրոց, 1-ին դաս.
Աբովյան Դավիթ – 2 միավոր                                հարավային դպրոց, 1-ին դաս.
Հարությունյան Անգելինա – 2 միավոր               արևելյան դպրոց

Բ մակարդակ  (3 և բարձր միավոր)

Գաբրիելյան Կարո – 19 միավոր                         «Քվանտ» վժ․, 6-րդ դաս. (4-րդ կարգ)
Մնացականյան Արեն – 17 միավոր                     արևմտյան դպրոց, 5-րդ դաս. (2-րդ կարգ)
Խուրշուդյան Անդրանիկ – 17 միավոր               181 դպրոց, 6-րդ դաս. (3-րդ կարգ)
Հովհաննիսյան Վաչե – 15 միավոր                      միջին դպրոց, 6-րդ դաս. (2-րդ կարգ)
Գասպարյան Գեղամ – 15 միավոր                       հյուսիսային դպրոց, 5-րդ դաս․
Գասպարյան Արտակ – 8 միավոր                        174 դպրոց, 5-րդ դաս. (4-րդ կարգ)
Քամալյան Սերգեյ – 7 միավոր                             162 դպրոց, 3-րդ դաս. (4-րդ կարգ)
Գևորգյան Ալեքսանդր – 6 միավոր                      հյուսիսային դպրոց, 5-րդ դաս․ (4-րդ կարգ)

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s