Շախմատի նոյեմբերյան ֆլեշմոբի արդյունքների ամփոփում

Ամփոփում ենք նոյեմբերյան ֆլեշմոբի արդյունքները։

Մասնակիցների թվին կարող եք ծանոթանալ այստեղ՝ Մասնակիցներ:
Ֆլեշմոբի առաջադրանքների պատասխանները կարող եք տեսնել այստեղ Պատասխաններ։

Ստորև ներկայացված են այն մասնակիցները, ովքեր վաստակել են 3 կամ ավելի բարձր միավորներ:

Ա մակարդակ  (3 և բարձր միավոր)

Մեխակյան Դավիթ – 20 միավոր                                131 դպրոց, 7-րդ դաս. (1-ին կարգի 1 բալ)
Բարսեղյան Ժաննա – 20 միավոր                               ք. Էջմիածին, 7-րդ դաս. (2-րդ կարգ)
Մարտիրոսյան Արտյոմ – 20 միավոր                         Հ.Զաքարյանի անվ. դպ., 5-րդ դաս. (3-րդ կարգ)
Դավոյան Լիլիթ – 19 միավոր                                      Ավետիսյան դպրոց, 6-րդ դաս. (3-րդ կարգ)
Դավթյան Մարտուն – 19 միավոր                              Ավետիսյան դպրոց, 4-րդ դաս. (4-րդ կարգ)
Բազիկյան Տիգրան – 18 միավոր                               արևմտյան դպրոց, 4-1 դաս. (4-րդ կարգ)
Նիկողոսյան Ռուբեն – 18 միավոր                              92 դպրոց, 2-րդ դաս. (4-րդ կարգ)
Բաբաջանյան Դավիթ – 17 միավոր                           արևմտյան դպրոց, 5-2 դաս. (3-րդ կարգ)
Գրիգորյան Հմայակ – 17 միավոր                               91դպրոց, 5-րդ դաս. (4-րդ կարգ)
Հովհաննիսյան Վաչե – 17 միավոր                            արևելյան դպրոց, 3-2 դաս. (4-րդ կարգ)
Ղոչիկյան Տիգրան – 17 միավոր                                 արևմտյան դպրոց, 3-2 դաս.
Ջամալյան Հայկ – 16 միավոր                                     174 դպրոց, 2-րդ դաս. (4-րդ կարգ)
Բարսեղյան Էրիկ – 15 միավոր                                   89 դպրոց, 3-րդ դաս.
Մեջլումյան Արտաշես – 14 միավոր                           արևմտյան դպրոց, 5-2 դաս.
Մանուկյան Հայկ – 13 միավոր                                    հարավային դպրոց, 2-րդ դաս.
Գևորգյան Ալեքսանդր – 13 միավոր                           հյուսիսային դպրոց, 2-րդ դաս.
Տեր-Մովսիսյան Ալեքս – 13 միավոր                           հյուսիսային դպրոց, 2-րդ դաս.
Բալիյան Արման – 13 միավոր                                     181 դպրոց, 2-րդ դաս.
Միրզոյան Վալերի – 12 միավոր                                  176 դպրոց, 4-րդ դաս. (3-րդ կարգ)
Մկրտչյան Ալեն – 12 միավոր                                       Փարաքարի միջն. դպրոց
Ներսեսյան Հայկ – 10 միավոր                                    արևելյան դպրոց, 3-1 դաս. (4-րդ կարգ)
Ներսեսյան Մարիամ – 10 միավոր                             արևելյան դպրոց, 2-3 դաս.
Գևորգյան Գևորգ – 10 միավոր                                  176 դպրոց, 2-րդ դաս.
Վարդանյան Ռաֆայել – 9 միավոր                             67 դպրոց, 5-րդ դաս.
Գասպարյան Գեղամ – 9 միավոր                                հյուսիսային դպրոց, 2-րդ դաս.
Սահակյան Մարիա – 9 միավոր                                  հյուսիսային դպրոց, 2-րդ դաս.
Մելքոնյան Տիգրան – 8 միավոր                                  91 դպրոց, 5-րդ դաս. (3-րդ կարգ)
Թադևոսյան Աննա – 7 միավոր                                   արևմտյան դպրոց, 3-2 դաս.
Նավասարդյան Սոնա – 8 միավոր                             181 դպրոց, 3-րդ դաս. (4-րդ կարգի 1 բալ)
Ստեփանյան Սեդա – 6 միավոր                                  արևմտյան դպրոց, 5-1 դաս. (4-րդ կարգ)
Մարտիրոսյան Իշխան – 6 միավոր                            181 դպրոց, 4-րդ դաս. (4-րդ կարգի 1 բալ)
Գասպարյան Արտակ – 6 միավոր                               174 դպրոց, 2-րդ դաս.
Գևորգյան Նանե – 6 միավոր                                       հյուսիսային դպրոց, 2-րդ դաս.
Այդինյան Հրանտ – 4 միավոր                                      հյուսիսային դպրոց, 3-րդ դաս. (4-րդ կարգ)
Աբրահամյան Անահիտ – 3 միավոր                            արևմտյան դպրոց, 3-2 դաս.
Ենոքյան Անուշիկ – 3 միավոր                                      արևմտյան դպրոց, 3-2 դաս.
Մաթևոսյան Նարե – 3 միավոր                                    արևելյան դպրոց, 2-1 դաս.

Բ մակարդակ  (3 և բարձր միավոր)

Բարսեղյան Ժաննա – 15 միավոր                               ք. Էջմիածին, 7-րդ դաս. (2-րդ կարգ)
Դավթյան Մարտուն – 14 միավոր                               Ավետիսյան դպրոց, 4-րդ դաս. (4-րդ կարգ)
Մեխակյան Դավիթ – 11 միավոր                                131 դպրոց, 7-րդ դաս. (1-ին կարգի 1 բալ)
Մարտիրոսյան Արտյոմ – 9 միավոր                           Հ.Զաքարյանի անվ. դպ., 5-րդ դաս. (3-րդ կարգ)
Ներսեսյան Հայկ – 8 միավոր                                       արևելյան դպրոց, 3-1 դաս. (4-րդ կարգ)
Դավոյան Լիլիթ – 7 միավոր                                         Ավետիսյան դպրոց, 6-րդ դաս. (3-րդ կարգ)
Մելքոնյան Տիգրան – 5 միավոր                                   91 դպրոց, 5-րդ դաս. (4-րդ կարգ)
Նիկողոսյան Ռուբեն – 5 միավոր                                 92 դպրոց, 2-րդ դաս. (4-րդ կարգ)
Բաբաջանյան Դավիթ – 3 միավոր                             արևմտյան դպրոց, 5-2 դաս. (3-րդ կարգ)
Ջամալյան Հայկ – 3 միավոր                                        174 դպրոց, 2-րդ դաս. (4-րդ կարգ)
Այդինյան Հրանտ – 3 միավոր                                      հյուսիսային դպրոց, 3-րդ դաս. (4-րդ կարգ)

 

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s